Zaterdag 5 april 2014
Van Raam Arena
Van Pallandstraat 6
Varsseveld
(de ingang van de turnhal zit aan de achterkant van het gebouw)
Wedstrijd 1
baan 1: benjamin 14+15, instap 14+15
baan 2: pupil 10
9:15 - 9:25 uur opmars en opening
9:25 - 9:35 uur warming up
9:35 - 11:20 uur wedstrijd
11:30 - 11:45 uur prijsuitreiking *
Luc en Noud (Ringen)
----------------------------------------
wedstrijd 2
baan 1: instap 13, pupil 13+14, jeugd 13
baan 2: jeugd 9
11:30 - 11:45 uur opmars en opening *
11:45 - 11:55 uur warming up
11:55 - 13:40 uur wedstrijd
13:50 - 14:00 uur prijsuitreiking
Dave, Steven, Giovanny, Adrian (Ringen)
--------------------------------------
wedstrijd 3:
baan 1: benjamin 12+13, instap 12, jeugd 12, junior 1 12
baan 2: NTS 9 junior 1, junior 2 en senior
14:30 - 14:40 uur opmars en opening
14:40 - 14:50 uur warming up
14:50 - 16:35 uur wedstrijd
16:45 - 17:00 uur prijsuitreiking*
Figo (Ringen)
Bart S. (Sprong)
-----------------------------
wedstrijd 4
baan 1: alle NTS 11, pupil 12
baan 2: alle NTS 6+7+8
16:45 - 17:00 uur opmars en opening *
17:00 - 17:10 uur warming up
17:10 - 18:55 uur wedstrijd
19:05 - 19:15 uur prijsuitreiking
Tom (Rek)
maandag 31 maart 2014
vrijdag 21 maart 2014
Schema Waddinxveen
De Dreef
Dreef 4
2741 SR Waddinxveen
Danny, Lennart (Voltige)
Dreef 4
2741 SR Waddinxveen
Zaterdag
Wedstrijd III opmars 14.30 uur warm.up 14.40 uur wedstrijd 14.55uur
Corne, Max, Roy (Sprong)
Wedstrijd III opmars 14.30 uur warm.up 14.40 uur wedstrijd 14.55uur
Corne, Max, Roy (Sprong)
Zondag
Wedstrijd VI opmars 12.15 uur
warm-up 12.25 uur
wedstrijd 12.40 uur
Danny, Lennart (Voltige)
zondag 9 maart 2014
Doorstroming naar 1/2 finale
Afgelopen zaterdag was de eerste 1/4 finale in Breda.
Hugo, Noah-Dean, Niels, Sim, Sander en Leon hebben zich heel knap geplaatst voor de 1/2 finale!
Erol en David een goede wedstrijd maar helaas beiden door een foutje op voltige een paar kostbare punten misgelopen. Nu weer 'leuke' elementen oefenen ;)
Hugo, Noah-Dean, Niels, Sim, Sander en Leon hebben zich heel knap geplaatst voor de 1/2 finale!
Erol en David een goede wedstrijd maar helaas beiden door een foutje op voltige een paar kostbare punten misgelopen. Nu weer 'leuke' elementen oefenen ;)
zondag 2 maart 2014
Schema Lichtenvoorde
zaterdag 15 maart Lichtenvoorde
Hamalandhal Lichtenvoorde
Van der Meer de Walcherenstraat 3
7131 EN Lichtenvoorde
Wedstrijd 1
8:30 aanwezig
9:00 opmars
Pepijn, Luc, Noud, Steyn (ringen)
Wedstrijd 2
10:30 aanwezig
10:50 opmars
Justin, Dave, Adrian, Giovanny, Steven (ringen)
Wedstrijd 3
13:30 aanwezig
13:50 opmars
Bart, Stijn (sprong
Max, Tom (brug)
Hamalandhal Lichtenvoorde
Van der Meer de Walcherenstraat 3
7131 EN Lichtenvoorde
Wedstrijd 1
8:30 aanwezig
9:00 opmars
Pepijn, Luc, Noud, Steyn (ringen)
Wedstrijd 2
10:30 aanwezig
10:50 opmars
Justin, Dave, Adrian, Giovanny, Steven (ringen)
Wedstrijd 3
13:30 aanwezig
13:50 opmars
Bart, Stijn (sprong
Max, Tom (brug)
Vakantietraining
Maandag: geen training!
Dinsdag (alleen voor de dinsdaggroep): aangepaste tijden omdat Johan oud wordt :) (grapje Johan)
16:30 - 18:30
Vrijdag
Voor iedereen, normale tijden.
Dinsdag (alleen voor de dinsdaggroep): aangepaste tijden omdat Johan oud wordt :) (grapje Johan)
16:30 - 18:30
Vrijdag
Voor iedereen, normale tijden.
Schema Breda
Wedstrijd informatie 1/4 finale Breda
Gemeentelijk Sportcentrum
Topaasstraat 13
4813 HA Breda
Wedstrijd 1 (beste 48 gaan door naar de 1/2 finale)
8:00 aanwezig
8:30 opmars
Hugo, Noah-Dean, Niels (ringen)
Wedstrijd 3 (beste 60% gaan door naar de 1/2 finale)
13:00 aanwezig
13:30 opmars
Erol, Leon, Sim, Sander (voltige)
Wedstrijd 4 (beste 60%)
16:45 aanwezig
17:15 opmars
David (ringen)
Peter is de hele dag aanwezig
Abonneren op:
Posts (Atom)